Fotky na Badoo.czBadoo.cz je sociální síť, která je primárně určená k seznamování a tak právě fotky jsou jednou z hlavních a nejdůležitějších věcí na této stránce. Pokud jde o náš profil, tak v něm máme fotky rozdělené do tří hlavních kategorií – Moje fotky, Moje fotky s přáteli a Soukromé fotky. Do první kategorie vkládáme fotografie, na kterých jsme pouze my, do druhé fotky, na kterých jsme vyfocení spolu se svými přáteli a kamarády a do třetí kategorie dáváme fotky, které nebudou veřejně přístupné. Fotky na náš profil na Badoo.cz můžeme vkládat několika různými způsoby – můžeme je nahrát přímo z našeho počítače, vyfotit se pomocí webkamery, nahrát fotky z Facebooku nebo jiného webu (např. Lidé.cz, My Space nebo Instagram) a nebo je poslat e-mailem. Do každé ze tří kategorií alb můžeme nahrát až 500 různých fotek ve formátech JPG nebo PNG s tím, že limit velikosti je 128 MB. Momentálně je na Badoo.cz nahrána už více než jedna miliarda fotografií a neustále přibývají nové.

Badoo přihlášení je velmi snadné a zabere vám jen pár chvil. Jednou z nejlepších seznamek na českém internetu je v současnosti Badoo seznamkaBadoo.com je sociální síť, která svým členům umožňuje poznávat nové lidi a spojit se s jejich přáteli.

Badoo.cz a ověření uživatelé

Pokud chceme, aby náš profil na Badoo.cz působil ještě důvěryhodněji a měli jsme větší šanci na seznámení, máme možnost stát se ověřeným uživatelem této služby. Abychom se stali ověřeným uživatelem, stačí abychom náš profil nechali ověřit dvěma ze čtyř možností – podle čísla mobilního telefonu, účtu na Facebooku, účtu na Google + a Badoo Super Moci. Poté, co dojde k ověření pomocí dvou z těchto čtyř způsobů, stáváme se oficiálně ověřeným uživatelem Badoo.cz. Díky tomu tak ostatní uživatelé mají jistotu, že si píšou skutečně s námi a že se nejedná o žádný falešný profil.

Facebook je jedna z pěti nejnavštěvovanějších stránek na celém světě. Facebook.com má nyní přes miliardu aktivních uživatelů. Badoo přihlášení je tedy velmi jednoduché a rychlé.

Jak se seznámit na Badoo.cz

Na Badoo.cz se můžeme seznámit velmi snadno a mnohem rychleji než třeba na Facebooku. Badoo.cz je totiž pro seznamování přímo dělané a tak zde máme velmi vysokou šanci, že si někoho najdeme, ať už partnera nebo alespoň kamaráda. Prvním krokem, abychom se mohli začít seznamovat, je upravit si náš profil, tedy nastavit si svou profilovou fotku a vyplnit o sobě údaje. Čím víc toho o sobě prozradíme, tím zvýšíme svoji šanci na seznámení. Po kliknutí na profilovou fotku člověka, který nás zaujme se nám zobrazí celý jeho profil. Na něm si jednak můžeme prohlédnout jeho další fotky (pokud je tam má), přečíst si o něm bližší informace a hlavně ho oslovit. To můžeme udělat několika způsoby. Můžeme si ho přidat do oblíbených uživatelů, zvolit možnost Popovídejte si! a nebo přímo Seznamte se s ní(m). Kromě toho mu můžeme také poslat dárek ve formě obrázku (za který se ovšem platí kredity) nebo ho v případě že nás obtěžuje zablokovat, případně nahlásit porušení pravidel. Hned vedle jména uživatele jinak vidíme údaj o tom, kdy byl naposledy na Badoo.cz online.

Osudová seznamka Štěstí pro nezadané muže a ženy z České republiky.Nastavení služby Badoo.cz

Stránku Badoo.cz si můžeme také různě nastavit, aby vypadala tak, jak nám to bude nejlépe vyhovovat. Kromě nastavení pozadí, které už jsme podrobněji popsali v předchozích kapitolách, si můžeme nastavit spoustu dalších věcí. Do nastavení se dostaneme po najetí myší na položku Profil v pravém horním rohu stránky a kliknutí na volbu Nastavení. V menu na levé straně pak máme možnosti Nastavení profilu, Nastavení upozornění, Osobní úprava profilu, Neviditelný režim, Nastavení vaší sítě, Nastavení ověřeného uživatele, Nastavení platby a pak ještě odkazy pro změnu hesla, e-mailové adresy a smazání profilu. V nastavení profilu máme možnost upravit si jednak ochranu soukromí, dále pak fotky + videa a jazyk rozhraní. V nastavení upozornění si vybíráme jaká chceme posílat oznámení e-mailem a smskou na náš mobilní telefon a pod položkou osobní úprava profilu se skrývá nastavení pozadí, které už jsme si popsali. V neviditelném režimu si můžeme nastavit např. ukrytí našeho online statusu před ostatními uživateli nebo naše návštěvy na ostatních profilech. V nastavení sítě si vybíráme, jestli chceme upřednostňovat kontakty od lidí v naší síti nebo ne. Nastavení ověřeného uživatele se týká pouze těch lidí, kteří už na Badoo.cz patří mezi tyto ověřené uživatele. Mají pak možnost nastavit si, aby je mohli kontaktovat také pouze ověření uživatelé. Poslední položkou je pak nastavení plateb, kde vidíme, jaký je náš zůstatek kreditů, platební metody atd.

Rande.cz je jedna z největších seznamek v ČR.

Jak smazat náš účet na Badoo.cz?

Co dělat v případě, že už nechceme náš účet na Badoo dále používat a rozhodli jsme se ho smazat? Smazat profil můžeme snadno přes Nastavení. V levém menu nastavení zvolíme položku Smazat profil a vybereme jednu ze čtyř možností. Buď můžeme pouze odstranit náš profil z vyhledávání Googlu s tím, že ho jinak budeme nadále využívat, nebo si můžeme nechat účet na nějakou dobu zmrazit (pak ho jednoduše jedním kliknutím můžeme zase odmrazit), nebo můžeme natrvalo smazat všechny zprávy, návštěvy profilu, oblíbené atd. a nebo skutečně definitivně smazat náš účet. Pokud se rozhodneme pro úplné smazání, ještě se nás Badoo.cz zeptá na důvody, pro které jsme se pro zrušení účtu rozhodli a pokud nás nepřesvědčí ani nabídka tzv. Super Moci na tři dny zdarma klikneme znovu na smazat profil a tím je náš účet na Badoo.cz smazaný.

Badoo.cz a spamování e-mailů

Dnes už se s tím sice tolik nesetkáváme, ale v minulosti byla stránka Badoo.cz známá hlavně díky poměrně rozsáhlému spamování. Spousta z nás se tak setkala s e-maily, ve kterých byla zpráva že uživatel XY nám zanechal zprávu na Badoo.cz. Mnoho lidí pak bylo logicky zvědavých, jaká zpráva tam na ně čeká a kvůli tomu se na tuto stránku zaregistrovali. Badoo.cz navíc využívalo e-mailových adres svých uživatelů a rozesílalo zprávy jejich jménem, takže to vypadalo jako by je psali právě oni.

Badoo.cz pro mobilní telefony

V době, kdy má mobilní telefon prakticky každý a kdy většina mobilů jsou smartphony, přes které můžeme přistupovat i k internetovým stránkám, je samozřejmostí, že i Badoo má svoji verzi pro mobilní telefony. Na mobilech s připojením k internetu se k Badoo.cz přihlásíme po zadání adresy m.badoo.com. Pokud jsme majiteli mobilu s operačním systémem Android, můžeme si stáhnout i samostatnou aplikaci z obchodu Google Play, která je zdarma a používání Badoo.cz je s ní mnohem pohodlnější než přes klasický prohlížeč. Kromě základní verze je k dispozici ještě placená aplikace s názvem Badoo Premium. Zkrátka nepřijdou ale ani ti, kteří mají mobily s operačním systémem Windows Phone – i oni si mohou bezplatně stáhnou do svého telefonu Badoo aplikaci. No a nesmíme zapomenout ani na majitele iPhonů, kteří si mohou aplikaci stáhnout z iTunes nebo přímo ze stránky http://badoo.com/mobile/iphone/. Kromě těchto u nás nejrozšířenějších platforem je možné si aplikaci Badoo stáhnout i pro mobily Blackberry. Badoo.cz tak můžete používat nejen doma, ale třeba i ve vlaku, v autobusu nebo kdekoliv, kde máte možnost připojení k internetu.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!